Invisalign Teen

Invisalign Teen, yaşam tarzınızı neredeyse hiç kısıtlamadan dişlerini düzeltmek için harika bir çözümdür. Invisalign Teen, özel olarak üretilmiş bir dizi şeffaf çıkarılabilir plaklardan oluşur. Doğrudan dişlerin üzerinde plakların yerleşmesi ile çalışır. Plaklar her iki haftada bir değiştirilir. Bu prosedürü izleyerek, dişler yeni yerlerine yaklaşırken çocuğunuz hayalindeki gülümsemeye adım adım yaklaşacaktır.

Invisalign Teen’in geleneksel metal teller kadar etkili olup olmayacağı ebeveynlerin aklına takılan bir sorudur. Ve cevap evet! Invisalign Teen, ortodontistlerin tarif ettiği şekilde kullanıldığjnda, çoğu durumda, geleneksel metal diş telleri kadar etkilidirler. Invisalign Teen, dişler arasındaki boşlukların yanı sıra aşırı çapraşıklık, açık kapanış, kesicilerin birbirini fazla örtmesi gibi hafiften şiddetliye doğru farklı sorunları tedavi etmek için kullanılabilir. Eğer çocuğunuzun Invisalign Teen için iyi bir aday olduğundan emin değilseniz, ücretsiz bir Invisalign Teen konsültasyonu için STO Ortodontistleri ile iletişime geçmelisiniz.

Invisalign Teen’in Diğer Faydaları

Invisalign Teen, bir dizi çıkarılabilir plaktan oluşur, yani dişleri yemek, diş fırçalama, diş ipi kullanmak ve hatta spor yapmak için çıkarılabilirler. Ortodontistler, gündüz ve gece boyunca neredeyse tam zamanlı olarak kullanılmasını tavsiye edebilirler. Plakların çıkarılabilme özelliği, neredeyse hiç gıda kısıtlaması olmadığı anlamına gelir.

Invisalign Teen kullanarak yapılan tedavi, konserleri ve provaları sırasında çıkarılabilir olmaları nedeniyle müzisyenlere de fayda sağlar.

Son olarak, plaklar çıkarılabildiği için, dişleri her zamanki gibi diş ipi ve fırça ile temiz tutmak kolaydır. Şeffaf plaklar, ılık suda fırçalanıp durulanarak temizlenebilir.

STO Ortodontistler tarafından yapılan Invisalign Teen tedavisi, bireyin her günkü rutininde çok az değişiklikle, parlak ve beyazı korurken, dişlerin hizalanmasını ve ısırmasını geliştirebilir.

By | 2018-05-17T11:01:20+00:00 Mayıs 17th, 2018|Blog|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment